Spotkanie autorskie

12 marca odbyło się spotkanie autorskie z Panią Eweliną Woźniak, której literackim debiutem jest książka "Dzień ojca". Książka ukazała się 9 stycznia i podbiła serca PCRE'owskiej ekipy.
W kameralnym gronie i miłej atmosferze autorka opowiadała o inspiracjach, procesie tworzenia i wydania, a także przesłaniu książki.
Pani Ewelina na co dzień pracuje w zaprzyjaźnionym PCRE w Iławie, dlatego niezmiernie miło było nam gościć specjalistę z naszej branży i na dodatek z tak bliska.
Książka traktuje o ważnych relacjach dziecko-rodzic. To jedyna w swoim rodzaju opowieść o ogromnej roli ojca w życiu dziecka, którą nie zawsze uświadamiają sobie kobiety. Książka porusza ważny temat i powinna stanowić obowiązkową lekturę dla rodzica. To piękna opowieść o trudnych sprawach...

Pani Ewelinie jeszcze raz gratulujemy sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne publikacje.Dziękujemy także naszym miłym gościom, którzy spędzili z nami ten niepowtarzalny wieczór. A zaszczycili nas swoją obecnością m.in. Wicestarosta Pan Jerzy Czapliński, członek Zarządu Powiatu Pani Teresa Łątkowska, przez ZNP Pani Maria Krezymon, dyrektor Biblioteki Miejskiej Pani Daniela Kowalska oraz przedstawiciel PUP Pan Zbigniew Pielak.Spotkanie prowadziła nasza Pani bibliotekarz Aneta Bielaszka. Dziękujemy Państwu za przybycie.